Dzīvnieku aizstāvjiem no Nebrīvē turēto dzīvnieku aizsardzības biedrības nesen tika nodots ziņojums ar lūgumu pārbaudīt kādu Zoodārzu, kas tā apmeklētājiem ir šķitis aizdomīgs.
Zoodārzs atrodas Kumbrijā, Anglijā – tā apmeklētāji ir ziņojuši par aizdomām par vardarbību pret dzīvniekiem. Amerikā Zoodārziem ļauj pastāvēt tik ilgi, kamēr dzīvniekiem nav jāsaskaras ar nenovēršamu nāvi, tomēr Anglijā likumi ir formēti tā, ka dzīvniekiem ir jābūt nodrošinātai fiziskai un psiholoģiskai labklājībai.
Neilgi pēc tam, kad Nebrīvē turēto dzīvnieku aizsardzības biedrība bija spērusi kāju šajā Zoodārzā, viņi saprata, ka tas neatbilst noteiktajiem likumiem.
Lasi vēl: Traģiskais stāsts par puisi, kuru ieslodzīja zoodārzā un padarīja par apskates objektu
Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kas notika Zoodārzā!
Tevi noteikti interesēs
- Kā padarīt augus spēcīgus un veselus: pielietoju šo uzlējumu, un rezultāts pārsteidza
- Kaimiņiene (75) no Ziepniekkalna palūdza man apliet puķes dzīvoklī, kad es pamanīju kas stāv uz galda – vairs nesveicinos ar viņu
- Ko nevajadzētu darīt 1. decembrī – dienā, kad Visums piepilda vēlmes, bet ne visas
- Es padaru auzu putru daudz krēmīgāku un garšām bagātīgāku, tai pievienojot vienu vienkāršu sastāvdaļu — ne ūdeni
- Stiprs sals vai atgriezies rudens: meteorologs Toms Bricis paziņo, kādi laika apstākļi Latvijā būs līdz 10. decembrim
- Šīs 3 Zodiaka zīmes, sākot ar 1. decembri, beidzot izjutīs sen aizmirstu laimi







